Anasayfa | Erkan Reisoğlu | Referanslar | Dersler | Multimedya | Foto Galeri | İletişim

Bireysel Referanslar ve Görüşler;

" İngilizce konusunu uzun yıllar ihmal ettim ; fakat Erkan Reisoğlu ile çalışmaya başladıktan sonra profesyonel olarak ingilizce konuşmak için ciddi bir şekilde çalışmaya başladım.
Şirketimizin bütün çalışanları Erkan Reisoğlu'ndan ders almaktadır.
PLANER SOĞUTMA " Atila Demir
" Zamanınız sınırlıysa ve ingilizceyi çok çabuk öğrenmek istiyorsanız Erkan Reisoğlu'nun eğlenceli derslerini mutlaka tavsiye ediyorum. "
Betül Gümüş
" Büyük bir şirkette satış elemanıyım. Yurt dışı piyasalarda çalışmak için ingilizcemi ilerletmeye karar verdim. Erkan Reisoğlu çok profesyonel bir öğretmen, kesinlikle herkese tavsiye ederim.
PLANER SOĞUTMA " Bahadır Kilit
"Özel bir şirkette mühendis olarak çalışıyorum. Erkan Reisoğlu ile dersler çok keyifli. Bu dönem ingilizceyi kesin öğreneceğime inanıyorum.
PLANER SOĞUTMA " Ümit Dendenoğlu
" Erkan hoca ile ders çalışmaya başladıktan sonra okuldaki ingilizce notlarımı yükselttim....daha çok çalışmak istiyorum şimdi... "
Songül Cicim
" Turistik bir restoranda çalışıyorum.sadece mesleğim için gerekli olan şeyleri öğreniyorum.zamanım olunca daha detaylı çalışıp derslerimi... "
Serhat Başar
" Derslerim süper eğlenceli geçiyor.Erkan hocanın aksanını duyunca ingilizce film seyrettiğimi düşünüyorum.vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum... "
Gizem Güler
" Uluslararası bir firmada bölge müdürü olarak çalışıyorum .Dört dörtlük bir ingilizcem olsun istedim, araştırdım ve dört dörtlük bir hoca buldum, herkese samimi olarak tavsiye ediyorum Erkan Hocanın derslerini!!! "
Fatih Çelik
" ingilizce benim için gerekli bir dil... "
Sezen Bora
" bütün dünyada geçerli bir dil... "
Aslıhan Tetik
" ödevlerimi yaptığım zaman çok daha fazla öğrendiğimi anladım... "
Özge Güney
" eskiden gittiğim kurslarda gereksiz şeylerle vakit harcadığımı anladım... "
Eda Bayrak
" artık ingilizce öğrenmeyi çok seviyorum.... "
Filiz Ulutaş
" bütün dünyada geçerli bir dil... "
Figen Ulutaş
" Dersler benim istediğim şekilde geçerken akıcı konuşmaya başlamanın kolay olabileceğini anlamaya başladım.gereksiz ve sıkıcı konu anlatımlarıyla vakit kaybetmeden sadece bana gerekli olan İngilizceyi öğrenmeye başladım. "
Beste Şeker
" Erkan Reisoğlu birçok kitabın ve metodun bileşkesini ustalıkla öğrencilerine aktarabilen tecrübeli ve büyüleyici bir virtüöz gibi.onunla İngilizce öğrenme şansını mutlaka yakalamalısınız asla pişman olmazsınız. "
Mevre Kavak
" Kalabalık sınıflarda zamanın ne kadar çok boşa harcandığını anladım. Sadece benim eksik olduğum konularda bana özel dersler aldım ve inanılmaz bir şekilde ilerlemeler kaydettim. "
Ebru Kaya
" İngilizce'nin çok kolayca öğrenilebilecek evrensel bir dil olduğunu Erkan Reisoğlu ile çalıştıktan sonra anladım. "
Şevki Burak Kont
" İngilizce sınavlarında doğru cevapları bu kadar kolay bulabileceğime hiç ihtimal vermiyordum. Sonra İngilizce öğrenmenin keyifle çalışmakla ilgili olduğunu anladım. "
Nilüfer Uçar
" Mutlaka çalışıyor ve öğreniyorsunuz. Dersleriniz asla boş ve sıkıcı geçmiyor. Keşke daha önceden birisinin tavsiyesi ile tanışıp çalışsaydık! "
Burcu Türkmen
" Erkan Reisoğlu'nun dersleri asla sıkıcı olmuyor. Daima keyif alıp sürekli bir şeyler öğrendiğiniz bir tiyatro oyunu gibi. "
Mehmet Eşiyok
" Yurt dışına gittiğimde bile bu kadar çok İngilizce konuşmamıştım. İngilizce ancak böylesine keyifli öğrenilebilir ve öğretilebilir. "
Ahu Taş
" Daha önceleri birçok kez sıkıldığım gramer konularını keyifli bir şekilde öğrendim. Bu deneyimi mutlaka yaşamalısınız. "
Turgut Aşan
 
 

Ders verilen kurumlardan bazıları;
 

TRT İstanbul Televizyonu Turkcell İstanbul Kuyumcular Odası
Gulf Air Türk Hava Yolları Hilton Otel
Princess Otel Swiss Otel  Lady Diana Otel
İçem Tur  Kara Kuvvetleri
Lisan Okulu
Bakırköy Devlet
Hastanesi
Esmak Makine Sanayi        
 

Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz...