Yeni Sitemiz İngilizce Vip Ders Yayında !


ERKAN REİSOĞLU kimdir ?

1986–1990 yılları arasında özel tiyatrolarda çalıştı.

1990–1994 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi İngilizce Öğretmenliği bölümünde okudu.

Aynı dönemde 1990–1994 yılları arasında Uludağ Üniversitesi tiyatro topluluğunda çeşitli oyunlarda oynayıp festivallere katıldı. İngilizce'den Türkçe'ye çeşitli oyunlar çevirdi ve sahneye koydu. Rol aldığı oyunlar:
Euridice’nin Elleri, Kuğunun Şarkısı, Bir Delinin Hatıra Defteri, İkinci Nöbetçinin Sıkıntıları, İki Sıkılgan, Kuru Gürültü

Öğrencilik yıllarında yeni kurulan FLASH Televizyonu’nda, İngilizce'den Türkçe'ye çeşitli filmlerin çevirisini yapıp aynı zamanda seslendirmelerinde rol aldı.

1994–2003 yıllarında TRT İstanbul Televizyonu’nda, çeviri ve seslendirme çalışmaları yaptı. İngilizce dersleri verdi.

1996–1998 yılları arasında KARA KUVVETLERİ LİSAN OKULU Komutanlığı’nda, subaylara çeşitli seviyelerde İngilizce dersleri verdi.

2000–2002 yılları arası KUYUMCULAR Odası’nda, çeşitli seviyelerde İngilizce kursları düzenledi, çeviriler yaptı ve dersler verdi.

1990’lı yıllardan bugüne kadar çeşitli özel okul ve dershanelerde her seviyede İngilizce dersleri verdi. Halen KPDS, ÜDS, YDS, GENEL İNGİLİZCE, İŞ İNGİLİZCE'Sİ, TOEFL, ÇEVİRİ VE HIZLI KONUŞMA dersleri konusundaki çalışmalarını sürdürmektedir.